
Zimní tvoření

Milá Rozmarýno, těsně před Vánocemi se mi prvně dostal do ruky váš časopis a moc se mi zalíbil. Já sama ráda tvořím a vyrábím, tak bylo fajn vidět novou inspiraci. Netrpělivě jsem pak očekávala nové číslo a opět se mi líbilo. Říkám si, jak dlouho jsem mohla chodit okolo a nevědět… Rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o mé letošní zimní tvoření, kterým jsou háčkované vločky a andělská křídla. Krásně vypadají na stromečku, ale i po Vánocích jako zimní výzdoba. Díky za skvělý časopisu a náhodu, která mě k němu nedávno zavedla.
Eliška Kasperová

Odmalička ráda tvořím
Dobrý den milá redakce Rozmarýny. Také bych ráda přispěla do vaší rubriky o tvoření. Od dětství se věnuji různým rukodělným a výtvarným technikám a v současné době nejvíce šití, háčkování, drátkování a košíkářství z papíru. Mé šití a háčkování je zaměřeno nejvíce na děti, pro které vyrábím hračky, knihy „Quiet Book“ nebo malé doplňky k oblečení. Z jiného soudku je košíkářství z papíru. Ze starých novin se dají vyrobit krásné dekorativní i užitkové věci, často k nerozeznání od věcí proutěných. Děkuji za inspirace z časopisu a posílám několik fotografií s mým tvořením. Krásné dny přeje
Petra Lorencová

Děkujeme za krásné nápady
Milá redakce, děkujeme za krásné nápady, na které se vždy těšíme. Váš časopis odebírá klientka našeho sociálního zařízení, ale inspiraci v něm nacházíme všichni. Snažíme se vytvářet klientům domácí atmosféru pečením, pletením z novin, předčítáním z časopisu a zútulněním prostředí, ve kterém žijí. Daří se nám to i díky vám. Krásné dny všem přejí klienti a pracovníci komunity 1 DOZP Dolní Životice.
Martina Ružinská

Jste mi milou inspirací
Vážená redakce, Rozmarýnu jsem si předplatila sama jako dárek k svátku. Časopis je mi milou inspirací. Ráda vyrábím dekorace do našeho domečku, výborně se odreaguji u keramiky a často peču moučníky. Děkuji za vaše nápady a tipy na tvoření (např. praktické prkénko). Přeji mnoho spokojených čtenářů.
Andrea Špelinová

Krásná letní kuchyně

Dobrý den, posílám Vám pozdrav z naší nové letní kuchyně. Bavím se v ní především přípravou sirupů do limonád, zavařováním a sušením bylinek na čaje. Myslím, že se mi s ní bude na podzim těžko loučit :-).
Petra Holubová