Rozmarýna s vůní Vánoc

Prosincová Rozmarýna je ode dneška na stáncích. Už jste si ulovili své vydání a stihli se začíst? Tady je malá ochutnávka:

Od svátečního stolování až po úžasné vánoční dekorace, naše nové číslo je plné inspirace a návodů krok za krokem, které hravě zvládnete. Pojďte s námi na návštěvu za výrobci tradičních českých ozdob, upečte si dokonalou vánočku, připravte to nejlepší štědrovečerní menu. Užijte si magické a nezapomenutelné svátky.

Přemýšlíte o originálním vánočním dárku? Věnujte předplatné Rozmarýny! Dárkový certifikát lze stáhnout na: www.objednatsipredplatne.cz/rozmaryna/

 

 

 


Další články

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Korálkový závěs na květiny

Korálkový závěs na květiny

Staré nepoužívané síto po babičce může ještě sloužit jako parádní závěs na kvetoucí převislé květiny. Podívejte se, jak na to, a pusťte se do proměny spolu s námi!

Celý článek

Roztomilé myšky z ruliček od papíru

Roztomilé myšky z ruliček od papíru

Při vytváření dalších ruličkových zvířátek přijdou ke slovu hlavně nůžky, šikovné ruce, a hlavně vaše fantazie. Díky ní se mohou ruličky proměnit v nejrůznější živočichy, například myšky.

Celý článek