Uchvátilo mě pájení do dřeva

Uchvátilo mě pájení do dřeva

Milá redakce, moc se mi líbí váš časopis. Asi před rokem jsem na něj náhodou v obchodě narazila, byla jsem nadšená a stále jsem. Vždy zde najdu spoustu úžasných nápadů, receptů a článků. Pokaždé se nemůžu dočkat dalšího čísla. Jste mou inspirací k mému dalšímu tvoření. Již od dětství mám ráda ruční práce všeho druhu, vyrábím různé šperky z korálků a drátků. Ale momentálně mě uchvátilo pájení do dřeva. Zasílám vám fotky své tvorby. Přeji vám mnoho úspěchů a pěkný den.
Kristýna Fišerová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Svícny na chatu

Svícny na chatu

Milá Rozmarýno, posílám trochu inspirace k domácímu tvoření, pro pohodový večer. Vyráběla jsem si malinové svícny na chatu, které tam mám jen k dekoraci. Ale rádi sedáváme večer na terase, tak jsem chtěla i nějaké květinové. Protože se blíží konec léta, vyrobila jsem se slunečnicí, synovi se líbila zase dýně, tak už máme i jeden podzimní.
Andrea Machálková

Příjemné odreagování

Příjemné odreagování

Milá Rozmarýno, zasílám ukázku mého tvoření, kreslení mandaly. Váš časopis mě stále inspiruje k dalšímu tvoření a vytváření nových věcí. Je to příjemné odreagování od každodenních povinností. Přeji spoustu zajímavých nápadů. Těším se na další číslo časopisu.
Hana Šibůrková

Neustále něco vyrábím

Neustále něco vyrábím

Váš časopis jsem objevila před měsícem. Je mi 14 let a odmalička neustále něco vyrábím. Moc se mi líbí článek Návštěva, kde nacházím fotografie plné dobrých nápadů k zařízení domácnosti. Posílám malou ukázku svého tvoření. Radostné dny přeje
Pavlína Lukačinová

Dožínkový věnec

Dožínkový věnec

Miluji měsíc červenec, kdy se čas alespoň na chvilku zastaví, tu hojnost ovoce, východy slunce, setkání s přáteli a váš časopis, který se si v tu dobu mohu přečíst v klidu i třikrát, než ho pošlu na dál. Každý rok si s dcerou pleteme dožínkový věnec, abychom si tuto dobu co nejvíce prodloužily. Jako poděkování za vaši hezkou celoroční práci ho posíláme i vám. Přeji celé vaší redakci co nejhezčí zbytek léta a hodně štěstí a zdraví.
Barbora Kučerová

Přečtěte si

Bonusy teplého kabátu

Bonusy teplého kabátu

www.peknebydleni.cz

Nejjednodušší způsob, jak snížit náklady na vytápění, představuje důkladné zateplení domu. Úspora topných nákladů díky zateplení dosahuje u nás v průměru 50 %.

Život jako v oáze

Život jako v oáze

www.chatar-chalupar.cz

Katka Špačková a její muž Marek si splnili svůj velký sen. Šestým rokem budují v Orlických horách permakulturní zahradu. Co potřebují, to si vypěstují a sklidí, klidně i v největších mrazech.

Rdesno ptačí na nemoci stačí

Rdesno ptačí na nemoci stačí

www.floranazahrade.cz

Horohaše, chrusťák, koření stržné, krvavá rostlina, oupor, stozrno, štikavec, štukavka, vrabčí jazyk nebo zťukavka – už množství lidových názvů, kterých existuje více než dvacítka, dokládá, že rdesno ptačí je v lidovém léčitelství hodně a dlouho používanou bylinkou.