Tvůrčí dámský klub

Tvůrčí dámský klub

Vážená redakce, jsem z malé vesnice, ale i u nás jsme si „vytvořily“ již před lety dámský klub (důchodcovský), ve kterém se věnujeme cvičení, tvoření, návštěvám památek, vaření atd. Často si bereme náměty i ve vašem časopise. Dvakrát ročně se věnujeme tvoření: velikonočnímu a vánočnímu. Z našeho loňského setkání posílám obrázky. Vyzdobily jsme si „velikonoční břízu“, na které se objevily kraslice drátované, malované, háčkované, šité, pletené a mnoho jiných variant ozdob. Zapojily se i ženy, které v našem spolku nejsou. Bříza se moc líbila, a proto posíláme i vám. Za vaše velmi spokojené čtenářky
Jana Řeháčková

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Vánoční ozdoby z korálků

Vánoční ozdoby z korálků

Dobrý den, milá redakce i čtenáři. Pokaždé, když mi dojde váš časopis, který mám předplacený, jsem překvapená, kolik nápadů a inspirací nabízí. Chtěla bych také přispět svou troškou do mlýna a posílám malou ukázku svých výrobků.

Celý článek

Háčkování z provázku

Háčkování z provázku

Dobrý den, vaše Rozmarýna číslo11/2022 mě zase vrátila k háčkování. Váš nápad háčkovat z hnědého provázku je úžasný.

Celý článek

Dobré nápady

Dobré nápady

Dobrý den, v příloze zasílám fotky svého tvoření.

Celý článek

Paličkované brože

Paličkované brože

Dobrý den, milí tvořící v redakci. Velmi ráda prohlížím časopis a hodně se z něj inspiruji. Ráda do něj přispěji svými nápady a třeba tím někoho dalšího potěším.

Celý článek