Svěží jarní věnec

Zkrášlete si stůl dekorací vlastnoručně vyrobenou z čerstvých řezaných květů.

Pokud vám nerostou na zahradě, snadno je nyní seženete v květinářství. Pak už jen stačí zvolit pěknou barevnou kombinaci a pustit se do práce. K výrobě použijte věnec z aranžovací hmoty, který předem namočíte do vody s rozpuštěnou výživou pro květiny. Aby květinová dekorace vydržela krásná co nejdéle, můžete ho postříkat sprejem pro zvýšení trvanlivosti řezaných květin (koupíte v květinářství) nebo ho na noc ukládat do chladu.


Další články

Originální květinový stojan

Originální květinový stojan

Vejde se na balkon či terasu, ale může dělat parádu i na zápraží či v zahradě. Navíc na něj zužitkujete i staré nepoužívané štafle. Květinový stojan si snadno vyrobíte, přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Bylinky pro zdravé klouby

Bylinky pro zdravé klouby

Trápí vás problémy s klouby? Než začnete hledat vhodné bylinky, které vám mohou pomoci, je třeba znát příčinu potíží. Jiné se hodí k léčbě podvrtnutého kotníku a jiné zpomalí degeneraci kloubů.

Celý článek

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek