Soutěž o 3 balíčky s medy Medokomerc!

Správná odpověď: 3. Výherci: Nataša Havlíčková z Mladé Boleslavi, Karel Vosička z Kouřimi a Michaela Vojtková z Plzně. Gratulujeme! S příchodem podzimu si musíme zvykat na chladné a nepříznivé počasí.

Tyto vnější faktory negativně ovlivňují i naší imunitu, která je během podzimních měsíců mnohdy oslabená. I Vám už zaklepala viróza na dveře? Jestliže ano, spolehněte se na tradiční kůru s čajem, citrónem a lipovým medem. Vyzkoušejte Med lipový nebo Med lesní od společnosti Medokomerc. Oba medy jsou ověřeným pomocníkem při nachlazení nebo chřipce.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte balíček medového zdraví!

 

Soutěžní otázka:

Kolikatistupňovou kontrolu medů provádí společnost Medokomerc?

Nápovědu najdete na:  www.medokomerc.cz

*
*
*
*
*

Tři z vás, kteří odpoví správně na naši otázku, získají balíček medů Medokomerc.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 5.1.2020. Vyhodnocení soutěže proběhne 31.1.2020.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.medokomerc.cz


Další články

HUMER Faryngitida pro tři výherce!

HUMER Faryngitida pro tři výherce!

HUMER Faryngitida je zdravotnický prostředek, který je určený ke zmírnění a prevenci příznaků běžného nachlazení (bolest v krku, bolest při polykání, zánět hltanu a zánět v krku), suchosti v ústech a krku a chrapotu.

Celý článek

„Samochodky“ úklidové botky pro tři výherce!

„Samochodky“ úklidové botky pro tři výherce!

Na spodní straně je našitá hustá SASANKA, jakou znáte z našich ostatních výrobků, která zachytí nečistoty ze všech hladkých povrchů. Již žádné otisky chodidel na Vaší plovoucí podlaze nebo dlažbě. Vhodné také do koupelny, protože nekloužou. Jedná se o nejhygieničtější bačkory, protože je po každém použití můžete vyprat v pračce na 40°C.

Celý článek

Přečtěte si

Co dělat se semeny před výsevem?

Co dělat se semeny před výsevem?

www.floranazahrade.cz

Rovnoměrné vzcházení, dobrý stav vyklíčených rostlin a maximální úroda – to si přejí zahradníci, když vkládají do půdy semena. Právě na jejich kvalitě a ošetření záleží, zda a jak se pěstování povede.

Uzlík k uzlíku

Uzlík k uzlíku

www.chatar-chalupar.cz

Tolik oblíbený retrostyl přináší i některé pozapomenuté, přitom jednoduché techniky, pomocí nichž mohou vzniknout funkční doplňky i pěkné dekorace.

Pod sedlovou i rovnou střechou

Pod sedlovou i rovnou střechou

www.peknebydleni.cz

Zapadnout do řadové zástavby moravské vesnice, nebýt přitom pouhou replikou původních stavení a nabídnout moderní pohodlné bydlení – to byly úkoly, které měl splnit dům pro čtyřčlennou rodinu.