Sanium stick proti mšicím a molicím pro tři výherce!

Správná odpověď: od ledna do prosince. Výherci: Josef Svatoš z Koutu na Šumavě, Jaroslava Deršáková z Přelouče a Alena Vaníčková z Kladrub nad Labem. Gratulujeme! Tento týden můžete v naší soutěži vyhrát dvě balení Sanium stick.

Insekticidní přípravek ve formě rostlinných tyčinek, určený k ochraně pokojových okrasných rostlin (až 9 týdnů!) pěstovaných v květináčích a truhlících v bytech a zimních zahradách proti savým škůdcům – mšice a molice. Účinná látka flupyradifuron je snadno přijímána kořeny rostlin a je dále distribuována do nadzemních částí.

  • přípravek je určen k přímému použití
  • dodává rostlinám všechny základní živiny
  • obsahuje specifické látky, které zlepšují celkový vzhled rostliny
  • účinná látka je snadno přijímána kořeny rostlin a dále distribuována do nadzemních částí

 

Soutěžní otázka:

Ve kterých měsících je optimální aplikovat Sanium stick?

Nápovědu najdete na: www.protect-garden.cz

*
*
*
*
*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají dvě balení Sanium stick.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 6.12.2020. Vyhodnocení soutěže proběhne do 15.12.2020.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.protect-garden.cz


Další články

Malá výletní kniha pro tři výherce!

Malá výletní kniha pro tři výherce!

Turistika je druh sportovní činnosti, kterou může provozovat každý – je spojena s poznáváním okolí a především přírody. Turistika poskytuje možnost pohybu v různě náročném terénu. Je vhodná jak pro malé děti, tak i pro starší lidi. Pro každého něco! Tak bychom nazvali naši „Malou výletní knihu“.

Celý článek

Přečtěte si

Papírna pod Ještědem

Papírna pod Ještědem

www.chatar-chalupar.cz

Cesta za splněním snu bývá někdy dlouhá a ne vždy přímočará. Manžele Gorcovi nakonec zavedla z Prahy až do malebné vsi Zdislava v Podještědí. Vybudovali tu ruční papírnu i svůj nový domov.

Sezení pro jednoho?

Sezení pro jednoho?

www.peknebydleni.cz

Někdy je dobré myslet chvíli jen na sebe. Nedělit se s nikým o prostor. Odpočinout si pěkně sám ve svém pohodlném křesle, číst si nebo se dívat na film. Jestli ještě vaše milované křesílko nemáte, zde je pár tipů…

Rostliny do vlhkých zákoutí

Rostliny do vlhkých zákoutí

www.floranazahrade.cz

Vlhký kout na zahradě nemusí nutně zarůstat kopřivami, bude se v něm dařit řadě květin. Pokud zde navíc vytvoříte kamennou terásku, která odvede z půdy vodu a vytvoří sušší a teplejší podmínky, lze sem vysadit i mnohé další druhy. Inspirujte se.