Predator Repelent Forte pro jednoho výherce!

Správná odpověď: v průměru až 200 °C. Výherce: Jarmila Pincová z Příbrami. Gratulujeme! Tentokrát můžete v naší soutěži získat Predator Repelent Forte.

Posezení na zahradě, kosení louky, relaxace v trávě – všechny tyto krásné letní činnosti mohou pokazit bzučící komáři, nebezpečná klíšťata a další hmyz. Myslete proto na své zdraví a pohodu a použijte repelenty Predátor, který působí proti komárům, klíšťatům a muchničkám. Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak na oděv. Vhodné jsou jak pro dospělé, tak malé děti.

• Predator Repelent Forte 150 ml – tento účinný repelent se zvýšeným obsahem účinných látek působí po dobu čtyř až šesti hodin a je vhodný k delšímu pobytu v přírodě nebo při zvýšené fyzické aktivitě. Je určený pro dospělé a děti od dvou let.

Značka Predator se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému lezoucímu i létajícímu hmyzu. Produkty tak nabízejí účinnou ochranu i před případnou nákazou, kterou hmyz šíří. Repelenty Predator jsou testovány jak dermatologicky, tak v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů. Speciální 360° ventil umožňuje stoprocentní dávkování ve svislé i vodorovné poloze.

 


 

Soutěžní otázka:

Jaké výše dosahuje v průměru teplota při topení v kamnech nebo grilu?

Nápovědu najdete na:  www.chatar-chalupar.cz/novy-kabat-pro-gril

Jeden z vás, který správně odpoví na naši otázku, získá Predator Repelent Forte 150 ml.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 12.9.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže získáte na:  www.nasevitaminy.cz


Další články