Pořiďte si akční jarní předplatné!

Obdržíte 12 vydání časopisu + roční elektronické předplatné s přístupem do archivu (od roku 2010) za cenu 289 Kč

Pokud máte zájem, předplatné můžete objednat zde, případně prostřednictvím emailu predplatne@provolnycas.cz nebo telefonicky na 800 444 445. Uveďte kód JARO. Poštovné a balné je v ceně.
Tato akce je časově omezená do 31. 5. 2021. Předplatné bude zajišťěno od nejbližšího možného čísla. Údaje pro přístup do el. archivu časopisu budou zaslány na e-mail uvedený v objednávce do dvou týdnů od připsání platby. Můžete si stáhnout dárkový certifikát.


Další články

Toalety nejen pro kočky

Toalety nejen pro kočky

Velkým plusem kočičích společníků je, že se snadno naučí chodit na toaletu a mohou tudíž zůstat celý den doma bez venčení. Ta stejně dobře poslouží i štěňatům a malým psíkům.

Celý článek

Přečtěte si

Opravy kamenných staveb

Opravy kamenných staveb

www.chatar-chalupar.cz

Suchou zídku obvykle postačí doskládat vhodnými typy kamenů a dosypat hlínou. Jestliže vyžaduje opravu kamenná zahradní stavba, pilíř venkovní kuchyně, nebo zděná opěrná zeď, bude to o něco pracnější.

Umění a řemeslo v zahradě

Umění a řemeslo v zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Kultivovaná zahrada by měla mít nějaký zajímavý prvek navíc, který ji ozvláštní a odliší od těch ostatních. A co může být vhodnější než umělecký artefakt nebo užité umění, v němž se snoubí praktičnost s krásou.

Zkuste mramor!

Zkuste mramor!

www.peknebydleni.cz

Tento ušlechtilý kámen byl odjakživa symbolem luxusu. Oživte svůj domov tímto na dotek sice chladným, ale vznešeným materiálem. Ať už na větší ploše, nebo ve formě menších zajímavých doplňků…