Foto: Shutterstock

Nápady pro tvořivý advent

Těšíte se na svátky klidu a rodinné pospolitosti? Vyzdobte si svou domácnost už teď. Zpříjemněte si předvánoční čas vlastnoruční výrobou svátečních dekorací.

Adventní věšák

Zkraťte si čekání na Vánoce adventním kalendářem, tvořeným čtyřmi balíčky – na každý týden jedno velké překvapení. Vytvoříte ho snadno, stačí zavěsit balíčky na věšák a doplnit je pěkným věnečkem.

 

Foto: Shutterstock

Výzdoba v plecháčku

Pěkný plechový hrneček můžete také využít pro vánoční aranžmá ve venkovském stylu. Vložte do něj jehličnaté větvičky a snítky s červenými bobulemi a doplňte ho třeba červenobílou károvanou mašličkou.

 

Foto: Shutterstock

Zimní barvy

Adventní dekorace nemusí mít jen tradiční vánoční barvy, tedy zelenou, červenou a zlatou. Zkuste si je vytvořit třeba v chladivých tónech šatu Paní Zimy a vneste tak do interiéru eleganci a zimní kouzlo. Krásná je například ledově modrá, stříbrná, bílá či přírodní béžová barva v kombinaci se světlejší zelenou.

Další nápady najdete v aktuálním vydání tištěné Rozmarýny. Náš časopis si můžete zakoupit na www.casopisyknihy.cz nebo v elektronické podobě na www.digiport.cz.


Další články

Nápady na DIY úložná řešení

Nápady na DIY úložná řešení

V každé domácnosti se potýkáme s výzvou, jak efektivně uskladnit naše věci. Máme pro vás inspiraci, jak vytvořit úložná řešení, která nejen udrží vaši domácnost v pořádku, ale navíc je pořídíte levně a chytře.

Celý článek

Sukulent jako dárek

Sukulent jako dárek

Živá květina je vždy milou pozorností a nemusí se jednat jen o květy řezané. Zasaďte sukulent do pěkného obalu, například do hrnečku, a získáte tak originální dárek. Třeba na Valentýna.

Celý článek

Dárky od srdce

Dárky od srdce

Přemýšlíte, čím obdarovat své blízké na Valentýna? Největší radost udělají dárky vytvořené vlastníma rukama. Například krabička s přípravky pro péči o tělo a pro příjemnou relaxaci.

Celý článek