Multifunkční FLAT LED svítilna NAREX pro výherce!

Správná odpověď: na fialovou. Výherce: Simona Chaloupková z Brna. Gratulujeme! Multifunkční FLAT LED technologie pro komerční sféru i pro domácí použití, outdoor a sportovní vyžití.


široké spektrum použití díky třem volitelným režimům svícení:

1 – pracovní lampa (1 000 lm) pro osvícení volného prostoru a dosvitem až 100 m

2 – pracovní lampa s potlačením výkonu na 50% (500 lm)

3 – bodové světlo (220 lm) pro práce na omezených a těžko přístupných místech

štíhlá a odolná konstrukce s nerozbitnými polykarbonátovými čočkami pro vnitřní i venkovní použití – odolná proti stříkající vodě (IP 54) a nárazům (IK 07)

efekt širokého prostorového osvícení a flexibilní design s kapesním klipem a magnety – ideální pro záchranné a zásahové složky či pro energetiky

jednoduché nabíjení prostřednictvím USB kabelu přes adaptér ze sítě, nebo skrze jiná kompatibilní zařízení s USB výstupem (PC, power banka, laptop, auto atd.)

 

 

Soutěžní otázka:

Na kterou barvu vějířovek se zaměřila majitelka domu z našeho článku Horké léto v barvě vějířovky?

Nápovědu najdete na:  www.chatar-chalupar.cz/horke-leto-v-barve-vejirovky

*
*
*
*
*

Ten z vás, krýří správně odpoví na naši otázku, získá svítilnu NAREX.

.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 27.10.2019. Vyhodnocení soutěže proběhne do 15.11.2019.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Víve informací o partnerovi soutěže získáte zde: www.narex.cz


Další články

Malá výletní kniha pro tři výherce!

Malá výletní kniha pro tři výherce!

Turistika je druh sportovní činnosti, kterou může provozovat každý – je spojena s poznáváním okolí a především přírody. Turistika poskytuje možnost pohybu v různě náročném terénu. Je vhodná jak pro malé děti, tak i pro starší lidi. Pro každého něco! Tak bychom nazvali naši „Malou výletní knihu“.

Celý článek

Přečtěte si

Papírna pod Ještědem

Papírna pod Ještědem

www.chatar-chalupar.cz

Cesta za splněním snu bývá někdy dlouhá a ne vždy přímočará. Manžele Gorcovi nakonec zavedla z Prahy až do malebné vsi Zdislava v Podještědí. Vybudovali tu ruční papírnu i svůj nový domov.

Sezení pro jednoho?

Sezení pro jednoho?

www.peknebydleni.cz

Někdy je dobré myslet chvíli jen na sebe. Nedělit se s nikým o prostor. Odpočinout si pěkně sám ve svém pohodlném křesle, číst si nebo se dívat na film. Jestli ještě vaše milované křesílko nemáte, zde je pár tipů…

Rostliny do vlhkých zákoutí

Rostliny do vlhkých zákoutí

www.floranazahrade.cz

Vlhký kout na zahradě nemusí nutně zarůstat kopřivami, bude se v něm dařit řadě květin. Pokud zde navíc vytvoříte kamennou terásku, která odvede z půdy vodu a vytvoří sušší a teplejší podmínky, lze sem vysadit i mnohé další druhy. Inspirujte se.