Letní balíček od společnosti Generica pro tři výherce v hodnotě 500 Kč!

Správná odpověď: 5. Výherci: Zdenka Tomancová ze Vsetína, Karel Bělák z Mirošova a Lucie Hejduková z Pardubic. Gratulujeme! Letní balíček, který vás nenechá na holičkách

Trápí vás užívání antibiotik i přes léto, s tím spojené průjmové problémy a snížená imunita případně vaginální diskomfort? Již nemusí! Vyzkoušejte probiotika nové generace – doplněk stravy Probicus® Premium společnosti Generica – se speciálně vybranými probiotickými kmeny, prebiotikem a vitamínem B6 pro komplexnější účinnost. Probicus® Premium je vhodný i u cestovatelského průjmu. Doplněk stravy je vhodný pro děti 3 let, těhotné i kojící ženy.

Součástí balíčku jsou další produkty společnosti Generica – šumivé tablety Fluidex vám na cestách doplní do těla potem vyplavené minerály a látky, které jsou nutné ke správnému chodu vašeho organismu a pokud si při túrách namůžete nohy, dopřejte jim péči gelu Diosven, který vás zbaví nejenom pocitu těžkých nohou, ale také přinese chladivou úlevu.

Soutěžní otázka:

Kombinaci kolika kmenů živých lyofilizovaných bakterií mléčného kvašení probatika probicus premium obsahují?

Nápovědu najdete na: www.generica-bohemia.cz

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají získávají balíček společnosti Generica v hodnotě 500 Kč.

.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 18.8.2019. Vyhodnocení soutěže proběhne do 30.8.2019.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

 

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.generica-bohemia.cz


Další články

Balíček přípravků Protect Home pro tři výherce!

Balíček přípravků Protect Home pro tři výherce!

Správná odpověď: z Ameriky.

Výherci: Iveta Prchlíková ze Soběslavi, Miloš Kubovčík z Přelouče a Majka Spáčilová ze Slavkova. Gratulujeme!

Tentokrát v naší soutěži můžete získat balíček přípravků Protect Home, díky nimž vaše rostliny a zahradu nenapadnou škůdci a choroby.

Celý článek

Přečtěte si

Opravy kamenných staveb

Opravy kamenných staveb

www.chatar-chalupar.cz

Suchou zídku obvykle postačí doskládat vhodnými typy kamenů a dosypat hlínou. Jestliže vyžaduje opravu kamenná zahradní stavba, pilíř venkovní kuchyně, nebo zděná opěrná zeď, bude to o něco pracnější.

Umění a řemeslo v zahradě

Umění a řemeslo v zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Kultivovaná zahrada by měla mít nějaký zajímavý prvek navíc, který ji ozvláštní a odliší od těch ostatních. A co může být vhodnější než umělecký artefakt nebo užité umění, v němž se snoubí praktičnost s krásou.

Zkuste mramor!

Zkuste mramor!

www.peknebydleni.cz

Tento ušlechtilý kámen byl odjakživa symbolem luxusu. Oživte svůj domov tímto na dotek sice chladným, ale vznešeným materiálem. Ať už na větší ploše, nebo ve formě menších zajímavých doplňků…