Lepidlo BISON PU MAX pro tři výherce!

Správná odpověď: 12 let. Výherci: Zdena Hofmanová z Velké Jesenice, Ilona Jirotková z Prachovic a Olča Spáčilová z Kobeřic. Gratulujeme! Co dělat, aby se rozklížený, rozbitý nebo jinak poškozený dřevěný nábytek mohl i nadále používat a vypadal stejně jako předtím? Zalepte ho lepidlem BISON PU MAX!


Lepidlo medovité konzistence s napěňovacím efektem je ve spoji tvrdší a pevnější než samotný materiál – dřevo. Jednoduchá práce, která však chce své. Především správný postup lepení. Pokud ho dodržíte, bude výsledek nad vaše očekávání.

Soutěžní otázka:

Jaká je průměrná délka života psa podle celosvětových údajů?

Nápovědu najdete na:  www.casopis-rozmaryna.cz/jak-je-to-s-vekem-domacich-mazlicku

*
*
*
*
*

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou lepidlo BISON PU MAX.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 11.11.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne do 30.11.2018.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.lepidla.cz


Další články

Malá výletní kniha pro tři výherce!

Malá výletní kniha pro tři výherce!

Turistika je druh sportovní činnosti, kterou může provozovat každý – je spojena s poznáváním okolí a především přírody. Turistika poskytuje možnost pohybu v různě náročném terénu. Je vhodná jak pro malé děti, tak i pro starší lidi. Pro každého něco! Tak bychom nazvali naši „Malou výletní knihu“.

Celý článek

Přečtěte si

Papírna pod Ještědem

Papírna pod Ještědem

www.chatar-chalupar.cz

Cesta za splněním snu bývá někdy dlouhá a ne vždy přímočará. Manžele Gorcovi nakonec zavedla z Prahy až do malebné vsi Zdislava v Podještědí. Vybudovali tu ruční papírnu i svůj nový domov.

Sezení pro jednoho?

Sezení pro jednoho?

www.peknebydleni.cz

Někdy je dobré myslet chvíli jen na sebe. Nedělit se s nikým o prostor. Odpočinout si pěkně sám ve svém pohodlném křesle, číst si nebo se dívat na film. Jestli ještě vaše milované křesílko nemáte, zde je pár tipů…

Rostliny do vlhkých zákoutí

Rostliny do vlhkých zákoutí

www.floranazahrade.cz

Vlhký kout na zahradě nemusí nutně zarůstat kopřivami, bude se v něm dařit řadě květin. Pokud zde navíc vytvoříte kamennou terásku, která odvede z půdy vodu a vytvoří sušší a teplejší podmínky, lze sem vysadit i mnohé další druhy. Inspirujte se.