Květinová nálada

Zaujalo nás aneb Rozmanité tipy a nápady, jak si zútulnit domov a zahradu.


Lékovky

Aby kytička lučních květů na stole vynikla, nepotřebuje žádnou honosnou vázu. Naaranžujte ji třeba do staré elegantní lékovky. K dostání jsou například ve vetešnictvích.

 

Dřevo

foto Shutterstock

Dřevěné podložky nařezané z kulatiny vytvoří na slavnostním stole příjemnou rustikální atmosféru. Naaranžujte na ně vázičky či sklenice s květinami do různých výšek.

 

Kbelíček

foto Shutterstock

Jarní květiny v obyčejném plechovém kbelíčku působí romanticky, a zároveň mile venkovsky. Zkrášlete si s nimi třeba zahradní stůl.

 

Plecháček

foto Shutterstock

Smaltovaný plecháček, papírová krajka, hedvábný papír… Stačí málo a z obyčejného květníku je půvabná dekorace.


Další články

Rozkvetlá sakura

Rozkvetlá sakura

Baví vás práce s papírem? Z růžového krepového papíru si můžete celkem snadno vyrobit rozkvetlou větvičku sakury a přenést si tak domů něžnou jarní atmosféru.

Celý článek

Svíčka jako dekorace

Svíčka jako dekorace

Můžete je použít jako originální, vlastnoručně vyrobený dárek, nebo si s nimi zkrášlit vlastní interiér. Vytvořte si dekorativní svíčky zdobené sušenými květinami.

Celý článek

Renovovaný srdíčkový závěs

Renovovaný srdíčkový závěs

Některé starší dekorace se časem okoukají, tak proč jim nedat nový vzhled? Zrenovujte je s námi pomocí ubrousků, akrylových barev a plastických motivů. Podívejte se, jak na to.

Celý článek

Přečtěte si

Podlahy se vzhledem dřeva

Podlahy se vzhledem dřeva

www.chatar-chalupar.cz

Kvalitní podlaha je základ každého interiéru, kritéria jejího výběru má ale každý trochu odlišná. Zatímco někdo vychází z objektivních požadavků na odolnost povrchu, jiný dává přednost svým pocitům.

ZAHRADNÍ kuchyně vašich snů

ZAHRADNÍ kuchyně vašich snů

www.floranazahrade.cz

Už delší čas toužíte po letním vaření ve speciálním zahradním domku, honí se vám hlavou spousta otázek, ale na konzultaci s architektem ještě nedošlo? Nevadí, vyzpovídali jsme zkušeného odborníka za vás.