Kronika rodinných tradic, svátků a radostí pro tři výherce!

Tentokrát můžete v naší soutěži získat dárek od nakladatelství Smart Press - Kroniku rodinných tradic.

Kronika poskytuje prostor pro zapisování Vašich vlastních rodinných tradic a svátků, narozenin i výročí během plynutí roku. Kroniku můžete použít pro plánování a tvoření svých rituálů nebo na uchování vzpomínek celé rodiny (dětí, rodičů i prarodičů…). Vytvoříte si tak rodinný poklad pro další generace.

 


Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje kniha od nakladatelství Smart Press, která vám přináší inspiraci na rodinné tradice, rituály a tvoření s dětmi?

Nápovědu najdete na:   www.smartpress.cz

*
*
*
*
*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají Kroniku rodinných tradic.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 28.2.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 20.3.2021.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.smartpress.cz/nas-tradinar-kronika


Další články

Lapač vos pro tři výherce!

Lapač vos pro tři výherce!

Jste alergičtí na dotírající vosy při posezení na zahradě? Tento unikátní lapač zaměstná vosy v okolí natolik, že místo pro vaše venkovní stolování bude nepříjemných vosích náletů ušetřeno.

Celý článek

Přečtěte si

Loukykvět

Loukykvět

www.chatar-chalupar.cz

V pouhých dvaceti letech se Karol pustila do riskantního projektu. Dnes, o pět roků později, sklízí spolu se svým manželem velké úspěchy. Farma Loukykvět je vyhledávanou oázou milovníků tradičních druhů květin.

Potomci hrázděných domů

Potomci hrázděných domů

www.peknebydleni.cz

Typový rodinný dům OKAL se vyznačuje střídmým architektonickým stylem s prosklenou fasádou a sedlovou střechou s malým sklonem. Tento dům si dokážete snadno představit jak v samotném centru města, tak zasazený do zelených ploch na jeho okraji.