Kosmetika CutisHelp pro pět výherců!

Správná odpověď: 140 až 400 mm. Výherci: Verča Libichová z Ústí nad Labem, Karel Veselý z Mostu, Hana Habalová z Brna, Miluše Kyptová z Jíloviště a Zuzana Šoupalová z Pardubic. Gratulujeme! Aktivní krém Cannabiox E je mimořádně všestranným přípravkem. Účinně vám pomůže při spálení pokožky sluncem a díky svému vysoce zklidňujícímu efektu platí i na svědivé štípance od hmyzu a další kožní alergie.

CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém je určen k lokálnímu ošetření alergické, ekzematické, suché a podrážděné pokožky, při lišejích, potničkách, kopřivkách….celého těla a obličeje u novorozenců a dětí. Je vhodný i jako denní ochranný krém na obličej a ruce. Pokožce dodává potřebnou výživu, zvláčňuje ji, je vhodný pro udržení klidového stádia onemocnění.

Přípravky CutisHelp, které doporučují odborní lékaři, obsahují patentově chráněný extrahovaný konopný olej s vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, regeneračními a výživovými vlastnostmi. Mají hypoalergenní složení, jsou určeny i pro děti, těhotné a kojící ženy a obdržíte je v síti v síti lékáren.

Více na www.CutisHelp.com

 

Soutěžní otázka:

Jakou standardní délku listu má šavlová pila?

Nápovědu najdete na:  www.chatar-chalupar.cz/savlove-pily-ci-ocasky

Pět z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají získávají balíček Cutishelp.

.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 29.9.2019. Vyhodnocení soutěže proběhne do 15.10.2019.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

 

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.CutisHelp.com


Další články

Alpa gel a krém pro dva výherce!

Alpa gel a krém pro dva výherce!

Správná odpověď: kaštanu.

Výherci: Jarmila Turčinová z Brna a Marcela Škrdlíková z Bystřice nad Pernštejnem. Gratulujeme!

Tentokrát můžete v naší soutěži vyhrát ALPA – masážní gel a krém.

Celý článek