Kniha Věnce a přírodní dekorace pro tři výherce!

Správná odpověď: Petřín. Výherci: Jaroslava Neumannová z Liberce, Aneta Šoupalová z Pardubic a Petra Radoušová z Litoměřic. Gratulujeme! Přírodou inspirovaná aranžmá z čerstvých i sušených květin a rostlin


Vázané věnce rozhodně nepatří jen k času Vánoc a Dušiček – dokazuje to více než 20 návrhů květinových dekorací, díky nimž můžete vnést do svého domova přírodu.

Kniha Věnce a přírodní dekorace (autorky Katie Smythová, Terri Chandlerová)  nabízí soubor projektů pro celý rok, od sušených či čerstvých věnců po ohromující závěsné girlandy nebo lustry. S její pomocí objevíte radost z nových květinových kombinací, zvládnete umění vazby
z přírodních materiálů a naučíte se vytvářet působivé dekorativní kousky. Autorky svým tvůrčím, svěžím a moderním způsobem překonávají tradiční přístup k vázání věnců a naučí vás, jak vytvořit nápaditě krásné a neokoukané přírodní ozdoby vhodné pro váš interiér nebo jako originální dárek.

 

Soutěžní otázka:

Jaký je název vrchu, na němž stojí kamenný mlýn z našeho článku „O starém větrném mlýně“?

Nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/o-starem-vetrnem-mlyne

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Věnce a přírodní dekorace.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 12.5.2019. Vyhodnocení soutěže proběhne do 30.5.2019.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.metafora.cz


Další články