Kalendář pro manžela

Kalendář pro manžela

Milá Rozmarýno, posílám vám fotku adventního kalendáře, který jsem letos vyráběla pro svého manžela. Byl moc nadšený a vždycky se těší, co najdeme společně v Rozmarýně. Jste nám velkou inspirací.
Monika Komárková

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Nápady a inspirace

Nápady a inspirace

Vážená redakce, posílám naše tvoření, které jsme vyráběly s dcerkou a kterými jsme se nechaly inspirovat v posledním čísle Rozmarýny. Děkujeme za spoustu zajímavých nápadů a tipů (např. jsme si pořídili knihu Jóga s vůní aromaterapie), skvělé recepty (zapečené brambory chutnaly nejvíce mému muži) a zajímavé informace. Těšíme se na další vydání! Lenka Samcová

Tvoření z látky

Tvoření z látky

Milá Rozmarýnko, váš časopis jsem si oblíbila a odebírám ho již deset let . Blíží se Velikonoce, a tak bych se s vámi ráda podělila a můj výtvor a některým čtenářkám dala inspiraci. Snad se vám bude moje velikonoční tvoření líbit. Moje vnučky Ellinka a Anetka byly nadšené. Vaše věrná čtenářka
Irena Skohoutilová

Korálky jako koníček

Korálky jako koníček

Vážená redakce časopisu Rozmarýna, chci vám poděkovat za skvělý časopis. Mojí zálibou už odmalička bylo navlékání korálků – vyráběla jsem různé náramky, vánoční ozdoby atd. A teď, když jsem na rodičovské dovolené, jsem se po letech ke svému koníčku vrátila. Náhodou jsem našla návod na stromeček štěstí a zkusila jeden vyrobit. U jednoho ale nezůstalo a stromečky vyrábím i ostatním pro radost.
Hana Vávrová

Věnec ze skořápek

Věnec ze skořápek

Dobrý den, Rozmarýno, moc děkuji za krásný časopis plný inspirace. V tomto nelehkém období se snažím tvořením zapomenout na vše, co se děje kolem nás. Doufejme, že už bude vše špatné za námi a budeme se těšit na lepší (slunné) období. Posílám ukázku svého velikonoční věnce ze skořápek.
Jarmila Kaftanová

Přečtěte si

Podlahy se vzhledem dřeva

Podlahy se vzhledem dřeva

www.chatar-chalupar.cz

Kvalitní podlaha je základ každého interiéru, kritéria jejího výběru má ale každý trochu odlišná. Zatímco někdo vychází z objektivních požadavků na odolnost povrchu, jiný dává přednost svým pocitům.

ZAHRADNÍ kuchyně vašich snů

ZAHRADNÍ kuchyně vašich snů

www.floranazahrade.cz

Už delší čas toužíte po letním vaření ve speciálním zahradním domku, honí se vám hlavou spousta otázek, ale na konzultaci s architektem ještě nedošlo? Nevadí, vyzpovídali jsme zkušeného odborníka za vás.