
Háčkovaní mě baví

Dobrý den, ještě v listopadu loňského jsem netušila, co je řetízkové oko nebo dlouhý a krátký sloupek, ale díky kamarádce a díky tomu, že jsem čekala další miminko, jsem si řekla, že to vyzkouším a něco uháčkuji jak pro miminko, tak pro naši starší dcerku. První háčkovaný medvídek nedopadl nic moc, ale s dalšími a dalšími výrobky se zlepšuji, a hlavně mě to baví. Navíc jsem jako vánoční dárek dostala předplatné Rozmarýny a těším se na další návody. Jen po narození syna je toho času na háčkování nějak málo :-).
Gabriela Dohnalová

Milé překvapení
Milá Rozmarýno, chtěla bych se jen pochlubit, jak mám šikovného manžela. Ve středu jsem se vrátila z nemocnice po operaci kolene – to znamená, že jsem o berlích. Vánoce se blíží a já nezvládnu nic. Manžel mě mile překvapil svým vyrobeným adventním „věncem“ – je vidět, že pracuje v lese :-). Použil i kus polena…
Stáňa Šmatlánová

Děkuju za vaše nápady
Milá Rozmarýno, zasílám na ukázku něco málo z mého tvoření. Často mě inspiruje právě váš časopis, který mám druhým rokem předplacený, a určitě budu pokračovat v předplatném i dál. Děkuji za vaše rady a nápady. Spoustu čtenářů a dalších nápadů přeje
Šárka Blechová

Úžasná zábava
Dobrý den, zasílám ukázky mého vánočního tvoření. Tuto techniku pro mě objevila kamarádka asi před čtyřmi lety. Posléze jsem se do tohoto typu tvoření zamilovala, protože kromě relaxace přináší i radost nejenom mně ale i obdarovaným. Variabilita barev a vzorů je zárukou originality a pestrosti. Je to prostě úžasná zábava zakončená jedinečným výtvorem. Přeji vaší redakci oddané čtenáře a spousty dobrých nápadů.
Veronika Veškrnová

Kdo si hraje, nezlobí
Ahoj Rozmarýno, při čtení posledního čísla, když jsme začínali s podzimním tvořením, mě napadlo poslat ti nějaké moje tvoření. Třeba pro další inspiraci. Přece jen se brzo stmívá a už není moc možností v chladném a deštivém počasí vytvářet venku. Malá kouká do časopisu se mnou a říká, „to je hustý, to chci taky zkusit“. Tak koukáme a necháme se inspirovat. Těšíme se na další číslo. Přejeme krásný a úspěšný den v redakci a všem čtenářům.
Hana Vágnerová