Dvě vymalovávací knihy pro mladé čtenáře výhrou v naší soutěži!

Správná odpověď: v Kostelci nad Černými Lesy. Výherci: Ludmila Janečková z Chvalčova, Kamila Dvořáková z Tábora a Josef Jaroš ze Žďáru nad Sázavou. Gratulujeme! Kouzelné omalovánky seznámí děti a mladé čtenáře s klasickými příběhy.

Kráska a Zvíře – nejen četba nadčasového příběhu, ale také zábavné vymalovávání kouzelných ilustrací Fabiany Attanasio. Kniha obsahuje i vyjímatelný plakát velkého formátu, který přímo vyzývá mladé umělce, aby popustili uzdu své fantazii.

Mauglí, jeho nerozluční přátelé Balú a Baghíra i krvelačný tygr Šér Chán – opět se s touto klasikou můžete seznámit jednak četbou nadčasového příběhu, jednak zábavným vymalováváním kouzelných ilustrací Fabiany Attanasio. Kniha obsahuje i vyjímatelný plakát velkého formátu, plakát pak jistě bude ozdobou nejednoho pokoje.


Soutěžní otázka:

Kde se nachází dům z článku Dům pro múzy a kapitána Nema?

Nápovědu najdete na:  www.chatar-chalupar.cz/dum-pro-muzy-a-kapitana-nema

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají dvě vymalovávací knihy pro mladé čtenáře.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 20.12.2020. Vyhodnocení soutěže proběhne do 30.1.2021.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

 


Další články