Dárek od Vitar EKO Friendly pro tři výherce!

Správná odpověď: prosvětluje. Výherci: Eliška Horová z Litoměřic, Kateřina Niewold ze Strážnice a Darja Jasoňková z Slavkova. Gratulujeme! Tento týden můžete vyhrát v naší soutěži dárek od Vitar EKO Friendly.

Pro budoucnost nás i přírody Vitar EKO Friendly PROBIOTIKA FORTE Veganské kapsle s obsahem 4 probiotických kmenů s 1,5 miliardou aktivních buněk napomáhají obohatit střevní mikroflóru. Dále obsahují vlákninu z čekanky (inulin) a vitamin C, který napomáhá k posílení imunitního systému. Balení obsahuje 30 kapslí. Vhodné i pro vegany.

Vitar EKO Friendly KOLAGEN FORTE – kapsle s vysokou dávkou nativního kolagenu typu II, kolagenních peptidů a extraktu z Boswellia serrata napomáhají k normálnímu stavu chrupavek, šlach, vazů, kostí a kůže. Kapsle jsou obohaceny o vitamin C, který napomáhá ke správnému fungování imunitního systému. Balení obsahuje 60 kapslí.

Nová řada doplňků stravy Vitar EKO Friendly je k dostání v drogeriích, lékárnách a na e-shopu www.nasevitaminy.cz.


Soutěžní otázka:

Jakou funkci plní bílá barva v interiéru skandinávského stylu?

Nápovědu najdete na:  www.chatar-chalupar.cz/bydlet-jako-na-severu

*
*
*
*
*
Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají dárek od Vitar EKO Friendly.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 31.1.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 20.2.2021.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.nasevitaminy.cz.


Další články

Malá výletní kniha pro tři výherce!

Malá výletní kniha pro tři výherce!

Turistika je druh sportovní činnosti, kterou může provozovat každý – je spojena s poznáváním okolí a především přírody. Turistika poskytuje možnost pohybu v různě náročném terénu. Je vhodná jak pro malé děti, tak i pro starší lidi. Pro každého něco! Tak bychom nazvali naši „Malou výletní knihu“.

Celý článek

Přečtěte si

Papírna pod Ještědem

Papírna pod Ještědem

www.chatar-chalupar.cz

Cesta za splněním snu bývá někdy dlouhá a ne vždy přímočará. Manžele Gorcovi nakonec zavedla z Prahy až do malebné vsi Zdislava v Podještědí. Vybudovali tu ruční papírnu i svůj nový domov.

Sezení pro jednoho?

Sezení pro jednoho?

www.peknebydleni.cz

Někdy je dobré myslet chvíli jen na sebe. Nedělit se s nikým o prostor. Odpočinout si pěkně sám ve svém pohodlném křesle, číst si nebo se dívat na film. Jestli ještě vaše milované křesílko nemáte, zde je pár tipů…

Rostliny do vlhkých zákoutí

Rostliny do vlhkých zákoutí

www.floranazahrade.cz

Vlhký kout na zahradě nemusí nutně zarůstat kopřivami, bude se v něm dařit řadě květin. Pokud zde navíc vytvoříte kamennou terásku, která odvede z půdy vodu a vytvoří sušší a teplejší podmínky, lze sem vysadit i mnohé další druhy. Inspirujte se.