Čistič na dřevo ALEX pro tři soutěžící!

Správná odpověď: třináct. Výherci: Romana Šimková z Havlíčkova Brodu, Alena Erlebachová z Velkých Hamrů a Květa Tvarohová ze Smržovky. Gratulujeme! Tentokrát můžete v naší soutěži získat ALEX Ochranný čistič s kokosovým mýdlem na dřevo, parkety, podlahy a nábytek 750ml - ochranný čistič, který účinně obnovuje přirozené vlastnosti dřeva, které se časem ztrácí.

Soutěžní otázka:

Kolik domů s trvalým bydlištěm je evidováno ve vesničce Porešín?

Nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/v-poresine-se-zastavil-cas

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou čistič dřevěných podlah ALEX.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 4.3.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne 10.3.2018.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.marca.cz

 


Další články

Balíček přípravků Protect Home pro tři výherce!

Balíček přípravků Protect Home pro tři výherce!

Správná odpověď: z Ameriky.

Výherci: Iveta Prchlíková ze Soběslavi, Miloš Kubovčík z Přelouče a Majka Spáčilová ze Slavkova. Gratulujeme!

Tentokrát v naší soutěži můžete získat balíček přípravků Protect Home, díky nimž vaše rostliny a zahradu nenapadnou škůdci a choroby.

Celý článek

Přečtěte si

Opravy kamenných staveb

Opravy kamenných staveb

www.chatar-chalupar.cz

Suchou zídku obvykle postačí doskládat vhodnými typy kamenů a dosypat hlínou. Jestliže vyžaduje opravu kamenná zahradní stavba, pilíř venkovní kuchyně, nebo zděná opěrná zeď, bude to o něco pracnější.

Umění a řemeslo v zahradě

Umění a řemeslo v zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Kultivovaná zahrada by měla mít nějaký zajímavý prvek navíc, který ji ozvláštní a odliší od těch ostatních. A co může být vhodnější než umělecký artefakt nebo užité umění, v němž se snoubí praktičnost s krásou.

Zkuste mramor!

Zkuste mramor!

www.peknebydleni.cz

Tento ušlechtilý kámen byl odjakživa symbolem luxusu. Oživte svůj domov tímto na dotek sice chladným, ale vznešeným materiálem. Ať už na větší ploše, nebo ve formě menších zajímavých doplňků…