Balíček tyčinek Fit pro tři výherce!

CEREÁLNÍ TYČINKA, KTERÁ VÁM ROZJASNÍ JARO - SOUTĚŽ O SLADKÝ VÝBĚR ČESKÝCH TYČINEK FIT!

Konečně tu máme jaro a s ním i o trochu lepší nálada. Ale pozor, neusněte na vavřínech. Čeká nás spousta úkolů – oživit zahradu po období vegetačního klidu, vyrazit na chatu a vrátit ji do obyvatelného stavu, pustit se do jarního úklidu, dát do pořádku po zimě balkony a terasy, připravit a osadit truhlíky, aby se bylo na co dívat… a další výčet jarních  povinností by byl skoro nekonečný. Kde na to ale vzít energii?

Když na vás padne pověstná jarní únava nebo toho prostě máte moc, pomůže vám vyvážená svačinka v podobě cereální tyčinky Fit SMOOTHIE. Tyčinka je sestavena v souladu s moderními výživovými trendy. Má vysoký podíl ovocné a zeleninové složky a je přirozeně bezlepková. Neobsahuje žádné přidané cukry a tuky, ani ten palmový, který je v poslední době široce diskutovaný.

Fit SMOOTHIE je vyrobena jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Má vysoký podíl zdraví prospěšné vlákniny a díky svému složení je vhodná pro velké i malé mlsouny. Vybrat si můžete jednu ze 4 originálních příchutí, včetně té nejnovější s kofeinem a výtažkem ze zeleného čaje pro extra energii. Ta je samozřejmě vhodná jen pro dospělé.

O výběr populárních cereálních tyčinek Fit si můžete nyní zasoutěžit. Začněte tím, že najdete správnou odpověď na naši soutěžní otázku.

 

Soutěžní otázka:

Kde sídlí společnost ÚSOVSKO FOOD, která tyčinky Fit vyrábí?

Nápovědu najdete na:  www.tycinkafit.cz

*
*
*
*
*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček tyčinek Fit.

 

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 9.5.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.tycinkafit.cz

 


Další články

„Samochodky“ úklidové botky pro tři výherce!

„Samochodky“ úklidové botky pro tři výherce!

Na spodní straně je našitá hustá SASANKA, jakou znáte z ostatních výrobků Dedra, která zachytí nečistoty ze všech hladkých povrchů. Již žádné otisky chodidel na Vaší plovoucí podlaze nebo dlažbě. Vhodné také do koupelny, protože nekloužou. Jedná se o nejhygieničtější bačkory, protože je po každém použití můžete vyprat v pračce na 40°C.

Celý článek

Přečtěte si

Loukykvět

Loukykvět

www.chatar-chalupar.cz

V pouhých dvaceti letech se Karol pustila do riskantního projektu. Dnes, o pět roků později, sklízí spolu se svým manželem velké úspěchy. Farma Loukykvět je vyhledávanou oázou milovníků tradičních druhů květin.

Potomci hrázděných domů

Potomci hrázděných domů

www.peknebydleni.cz

Typový rodinný dům OKAL se vyznačuje střídmým architektonickým stylem s prosklenou fasádou a sedlovou střechou s malým sklonem. Tento dům si dokážete snadno představit jak v samotném centru města, tak zasazený do zelených ploch na jeho okraji.