Balíček tyčinek Fit pro tři výherce!

Správná odpověď: v obci Klopina. Výherci: Renata Zborníková z Českých Budějovic, Petr Kibus z Poděbrad a Hana Habalová z Brna. Gratulujeme! CEREÁLNÍ TYČINKA, KTERÁ VÁM ROZJASNÍ JARO - SOUTĚŽ O SLADKÝ VÝBĚR ČESKÝCH TYČINEK FIT!

Konečně tu máme jaro a s ním i o trochu lepší nálada. Ale pozor, neusněte na vavřínech. Čeká nás spousta úkolů – oživit zahradu po období vegetačního klidu, vyrazit na chatu a vrátit ji do obyvatelného stavu, pustit se do jarního úklidu, dát do pořádku po zimě balkony a terasy, připravit a osadit truhlíky, aby se bylo na co dívat… a další výčet jarních  povinností by byl skoro nekonečný. Kde na to ale vzít energii?

Když na vás padne pověstná jarní únava nebo toho prostě máte moc, pomůže vám vyvážená svačinka v podobě cereální tyčinky Fit SMOOTHIE. Tyčinka je sestavena v souladu s moderními výživovými trendy. Má vysoký podíl ovocné a zeleninové složky a je přirozeně bezlepková. Neobsahuje žádné přidané cukry a tuky, ani ten palmový, který je v poslední době široce diskutovaný.

Fit SMOOTHIE je vyrobena jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Má vysoký podíl zdraví prospěšné vlákniny a díky svému složení je vhodná pro velké i malé mlsouny. Vybrat si můžete jednu ze 4 originálních příchutí, včetně té nejnovější s kofeinem a výtažkem ze zeleného čaje pro extra energii. Ta je samozřejmě vhodná jen pro dospělé.

O výběr populárních cereálních tyčinek Fit si můžete nyní zasoutěžit. Začněte tím, že najdete správnou odpověď na naši soutěžní otázku.

 

Soutěžní otázka:

Kde sídlí společnost ÚSOVSKO FOOD, která tyčinky Fit vyrábí?

Nápovědu najdete na:  www.tycinkafit.cz

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček tyčinek Fit.

 

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 9.5.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.tycinkafit.cz

 


Další články

Alpa gel a krém pro dva výherce!

Alpa gel a krém pro dva výherce!

Správná odpověď: kaštanu.

Výherci: Jarmila Turčinová z Brna a Marcela Škrdlíková z Bystřice nad Pernštejnem. Gratulujeme!

Tentokrát můžete v naší soutěži vyhrát ALPA – masážní gel a krém.

Celý článek