Balíček tyčinek Fit pro tři výherce!

Správná odpověď: v obci Klopina. Výherci: Renata Zborníková z Českých Budějovic, Petr Kibus z Poděbrad a Hana Habalová z Brna. Gratulujeme! CEREÁLNÍ TYČINKA, KTERÁ VÁM ROZJASNÍ JARO - SOUTĚŽ O SLADKÝ VÝBĚR ČESKÝCH TYČINEK FIT!

Konečně tu máme jaro a s ním i o trochu lepší nálada. Ale pozor, neusněte na vavřínech. Čeká nás spousta úkolů – oživit zahradu po období vegetačního klidu, vyrazit na chatu a vrátit ji do obyvatelného stavu, pustit se do jarního úklidu, dát do pořádku po zimě balkony a terasy, připravit a osadit truhlíky, aby se bylo na co dívat… a další výčet jarních  povinností by byl skoro nekonečný. Kde na to ale vzít energii?

Když na vás padne pověstná jarní únava nebo toho prostě máte moc, pomůže vám vyvážená svačinka v podobě cereální tyčinky Fit SMOOTHIE. Tyčinka je sestavena v souladu s moderními výživovými trendy. Má vysoký podíl ovocné a zeleninové složky a je přirozeně bezlepková. Neobsahuje žádné přidané cukry a tuky, ani ten palmový, který je v poslední době široce diskutovaný.

Fit SMOOTHIE je vyrobena jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Má vysoký podíl zdraví prospěšné vlákniny a díky svému složení je vhodná pro velké i malé mlsouny. Vybrat si můžete jednu ze 4 originálních příchutí, včetně té nejnovější s kofeinem a výtažkem ze zeleného čaje pro extra energii. Ta je samozřejmě vhodná jen pro dospělé.

O výběr populárních cereálních tyčinek Fit si můžete nyní zasoutěžit. Začněte tím, že najdete správnou odpověď na naši soutěžní otázku.

 

Soutěžní otázka:

Kde sídlí společnost ÚSOVSKO FOOD, která tyčinky Fit vyrábí?

Nápovědu najdete na:  www.tycinkafit.cz

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček tyčinek Fit.

 

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 9.5.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.tycinkafit.cz

 


Další články

Kuchyňský nůž Trend Royal 6 pro tři výherce!

Kuchyňský nůž Trend Royal 6 pro tři výherce!

Správná odpověď: Afroditě.

Výherci: Markéta Březinová z Prahy, Lenka Švadlenková z Rynholce a Růžena Cilková ze Soběslavi. Gratulujeme!

V naší soutěži tentokrát můžete získat oblíbený kuchyňský nůž s čepelí o délce 15 cm, který se v kuchyni výborně hodí pro většinu činností při zpracování potravin a vaření.

Celý článek

Přečtěte si

Domek z chalupy po prababičce

Domek z chalupy po prababičce

www.chatar-chalupar.cz

Milan se rozhodl pro rekonstrukci chalupy po prababičce svépomocí. Ač její větší i menší opravy trvaly řadu let, nikdy svého rozhodnutí nelitoval. Vždy při něm stála jeho Iveta a zkušenosti z opravy domku se zúročily.

Drátěná paráda

Drátěná paráda

www.chatar-chalupar.cz

Právě prošla vašima rukama nepotřebná klec. Co s ní? Zavěste ji do zahrady nebo do ní naaranžujte kytky a dejte ji na parapet. Vyrábějí se čistě ozdobné klece, které nemají dvířka pro ptáčky, ale celý vrchní díl je odklápěcí. V nich můžete pěstovat rostliny v květináči nebo sem postavit svíčky; jejich zapalování půjde snadno.