Balíček tyčinek Fit pro tři výherce!

Správná odpověď: v obci Klopina. Výherci: Renata Zborníková z Českých Budějovic, Petr Kibus z Poděbrad a Hana Habalová z Brna. Gratulujeme! CEREÁLNÍ TYČINKA, KTERÁ VÁM ROZJASNÍ JARO - SOUTĚŽ O SLADKÝ VÝBĚR ČESKÝCH TYČINEK FIT!

Konečně tu máme jaro a s ním i o trochu lepší nálada. Ale pozor, neusněte na vavřínech. Čeká nás spousta úkolů – oživit zahradu po období vegetačního klidu, vyrazit na chatu a vrátit ji do obyvatelného stavu, pustit se do jarního úklidu, dát do pořádku po zimě balkony a terasy, připravit a osadit truhlíky, aby se bylo na co dívat… a další výčet jarních  povinností by byl skoro nekonečný. Kde na to ale vzít energii?

Když na vás padne pověstná jarní únava nebo toho prostě máte moc, pomůže vám vyvážená svačinka v podobě cereální tyčinky Fit SMOOTHIE. Tyčinka je sestavena v souladu s moderními výživovými trendy. Má vysoký podíl ovocné a zeleninové složky a je přirozeně bezlepková. Neobsahuje žádné přidané cukry a tuky, ani ten palmový, který je v poslední době široce diskutovaný.

Fit SMOOTHIE je vyrobena jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Má vysoký podíl zdraví prospěšné vlákniny a díky svému složení je vhodná pro velké i malé mlsouny. Vybrat si můžete jednu ze 4 originálních příchutí, včetně té nejnovější s kofeinem a výtažkem ze zeleného čaje pro extra energii. Ta je samozřejmě vhodná jen pro dospělé.

O výběr populárních cereálních tyčinek Fit si můžete nyní zasoutěžit. Začněte tím, že najdete správnou odpověď na naši soutěžní otázku.

 

Soutěžní otázka:

Kde sídlí společnost ÚSOVSKO FOOD, která tyčinky Fit vyrábí?

Nápovědu najdete na:  www.tycinkafit.cz

*
*
*
*
*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček tyčinek Fit.

 

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 9.5.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.tycinkafit.cz

 


Další články

Salátoždímadlo pro tři výherce!

Salátoždímadlo pro tři výherce!

Ruční odstředivka v maxivelikosti, kdy objem mísy činí čtyři a půl litru, je vyrobeno z tvrzeného plastu s ABS protiskluzovým dnem. Skládá se z průhledné mísy, cedníku a víka. Využijete ho na mytí a poté osušení salátů a bylinek. Samotnou mísu lze využít i k servírování salátu.

Celý článek

Predator Repelent Junior  pro jednoho výherce!

Predator Repelent Junior pro jednoho výherce!

Správná odpověď: víc než půl kilometru.

Výherce: Vladimíra Krejčí z Brna. Gratulujeme!

Posezení na zahradě, kosení louky, relaxace v trávě – všechny tyto krásné letní činnosti mohou pokazit bzučící komáři, nebezpečná klíšťata a další hmyz. Myslete proto na své zdraví a pohodu a použijte repelenty Predátor, který působí proti komárům, klíšťatům a muchničkám. Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak na oděv. Vhodné jsou jak pro dospělé, tak malé děti.

• Predator Repelent Junior 150 ml – je vhodný i pro tříměsíční miminka, starší děti a lidi s citlivou pokožkou, které chrání dvě až čtyři hodiny.

Značka Predator se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému lezoucímu i létajícímu hmyzu. Produkty tak nabízejí účinnou ochranu i před případnou nákazou, kterou hmyz šíří. Repelenty Predator jsou testovány jak dermatologicky, tak v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů. Speciální 360° ventil umožňuje stoprocentní dávkování ve svislé i vodorovné poloze.


 

Soutěžní otázka:

Jak daleko je k asfaltce od chalupy z našeho článku Dobrodružství v Žítkové?

Nápovědu najdete na:  www.chatar-chalupar.cz/dobrodruzstvi-v-zitkove

*
*
*
*
*

Jeden z vás, který správně odpoví na naši otázku, získá Predator Repelent Junior 150 ml.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 18.7.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže získáte na:  www.nasevitaminy.cz

Balíček tyčinek Fit pro tři výherce!

Balíček tyčinek Fit pro tři výherce!

Správná odpověď: Josef Homuta.

Výherci: Jaroslava Deršáková z Přelouče, Tomáš Žák z Kutné Hory a Jindřich Lípa ze Žďáru nad Orlicí. Gratulujeme!

CEREÁLNÍ TYČINKA, KTERÁ VÁM ROZJASNÍ JARO – SOUTĚŽ O SLADKÝ VÝBĚR ČESKÝCH TYČINEK FIT!

Celý článek

„Samochodky“ úklidové botky pro tři výherce!

„Samochodky“ úklidové botky pro tři výherce!

Správná odpověď: dřevo vrby africké.

Výherci: Jarmila Turčinová z Brna, Ladislav Červinek z Mostu a Hana Pášová z Ústí nad Labem. Gratulujeme!

Na spodní straně je našitá hustá SASANKA, jakou znáte z ostatních výrobků Dedra, která zachytí nečistoty ze všech hladkých povrchů. Již žádné otisky chodidel na Vaší plovoucí podlaze nebo dlažbě. Vhodné také do koupelny, protože nekloužou. Jedná se o nejhygieničtější bačkory, protože je po každém použití můžete vyprat v pračce na 40°C.

Celý článek

Přečtěte si

Okenní šambrány

Okenní šambrány

www.chatar-chalupar.cz

Okenní šambrány, orámování okenních otvorů, najdeme snad na každém domě – vyjma těch moderních. Jde o profilované a různě zdobené rámování, zpravidla štukové, někdy i jen malované.