Balení Vitamínu D od české značky Terezia pro tři výherce!

Správná odpověď: 1876. Výherci: Václav Fiala z Kaplice, Alena Vaníčková z Kladrub nad Labem a Jarmila Svobodová z Bukoviny. Gratulujeme! Tentokrát v naší soutěži můžete získat balení Vitamínu D od české značky Terezia.

Vitamin D neboli „sluneční vitamin“ je pro tělo velmi důležitý. Jedná se o rozpustný v tucích a primárně se nachází ve dvou formách: D2 a D3. Vitamin D je nezbytný pro zdraví kostí a zubů, pomáhá tělu absorbovat vápník ze stravy a je vhodný i pro podporu imunity a činnosti svalů. Doplněk stravy Vitamin D3 od české značky Terezia neobsahuje žádné konzervanty a je vhodný pro dlouhodobé užívání po celý rok. Použitý olivový olej zajišťuje efektivní vstřebávání vitaminu D3 do organismu. Doporučujeme zejména seniorům, ženám v období menopauzy a všem, kteří většinu dne tráví v budovách mimo dosah slunečních paprsků.


Soutěžní otázka:

Ze kterého roku pochází domek z našeho článku Sklářská chalupa?

Nápovědu najdete na:  www.chatar-chalupar.cz/sklarska-chalupa

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balení Vitamínu D od české značky Terezia.

 

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 12.2.2023. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.


Další články

Vyhrajte teplé ponožky!

Vyhrajte teplé ponožky!

Správná odpověď: ne, ale lze zažádat o příspěvek Úřadu práce ČR.

Výherci: Pavel Kašuba z Prahy, Miloš Kubovčík z Přelouče a Markéta Březinová z Prahy. Gratulujeme!

Tentokrát můžete v naší soutěži vyhrát zimní ponožky s beránkem!

Celý článek

Vyhrajte teplé ponožky!

Vyhrajte teplé ponožky!

Správná odpověď: v roce 2005.

Výherci: Radek Havel z Hodkovic nad Mohelkou, Zdena Jílková z Bíliny a Miroslava Nováková z Kamenice nad Lípou. Gratulujeme!

Tentokrát můžete v naší soutěži vyhrát zimní ponožky s beránkem!

Celý článek

Přečtěte si

Divočina na zahradě

Divočina na zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Čím víc kolem nás ubývá „divočiny“, tím více po ní toužíme. Přitom si romantiku bažiny, rašeliniště či vřesoviště můžeme užívat nejen v „chaloupce z mechu a kapradí“, ale i v roubence nad náspem okresní silnice.

Proměňte vlastní zahradu na lázně!

Proměňte vlastní zahradu na lázně!

www.floranazahrade.cz

Chcete si udělat radost novým wellness koutkem? Vhodný prostor zdaleka nemusíte vybírat jen v interiéru, privátní lázně se staly velkým tématem i pro zahradní architekty. Ať s klesajícími teplotami tíhnete spíš k otužování, nebo si naopak toužíte prohřát celé tělo, venkovní lázně se mohou stát oblíbeným cílem vašich procházek po zimní zahradě.