Alpa gel a krém pro dva výherce!

Správná odpověď: kaštanu. Výherci: Jarmila Turčinová z Brna a Marcela Škrdlíková z Bystřice nad Pernštejnem. Gratulujeme! Tentokrát můžete v naší soutěži vyhrát ALPA – masážní gel a krém.

Sezóna zahrádkářů je tady.

Taky patříte k těm, kteří už v zimě brousí rýče, motyky a nemohou se dočkat jara? Není se čemu divit, jaro je oslavou nového života a přeje barvám, vůním a probouzející se přírodě. Pro zahrádkáře je nejdůležitějším obdobím v roce a vítají ho po svém. První práce – hrabání, stříhání, sekání, setí i sázení už čekají a i když je pravdou, že co nestihneš na jaře, v létě nedoženeš, je dobré myslet na svoji kondici. S ústřelem zad a bolavým tělem toho moc nezmůžete, a tak je potřeba pořádně se rozhýbat a přivyknout tělo na obvyklou zátěž. Naštěstí na to nejste sami. Francovkové mazání od Alpy vám nástup jara zpříjemní a pomůže vám cítit se FIT.

 

To je úleva.

Máta, eukalyptus, rozmarýn, hřebíček, tymián anýz i osvěžující mentol. To je klasická alpová směs, která funguje už 111 let, kdy vznikla Alpa Francovka. Známé léčivky jsou dodnes přirozeným základem masážních přípravků Alpa, vyrobených podle léty prověřené receptury.

Patří k nim také ALPA masážní krém. Kromě bylin obsahuje přírodní oleje, snadno se roztírá a je ideálním přípravkem pro ulevující masáž. Podpoří prokrvení tkání, regeneruje a relaxuje svalstvo a tím ho zbavuje napětí a bolesti. Lehkou masáž zvládnete sami a budete překvapeni, jak uvolní tělo a vrátí vás do pohody. Můžete si vybrat, jestli zvolíte krém nebo masážní gel. Složení i účinek mají stejný, jen gel se rychleji vstřebává a oba můžete kombinovat s Francovkou.

Jak masírovat?
Při masáži není potřeba vyvíjet velkou sílu. Pokud nejde vyloženě o sportovní masáž, vhodné jsou táhlé, hladivé pohyby ve směru svalových vláken směrem k srdci. Oblasti v těsné blízkosti páteře se vyhněte a pozor i na klouby. Zmírněte tlak a jen zvolna přejíždějte, abyste zvýšili prokrvení a podpořili regeneraci.

www.alpa.cz


Soutěžní otázka:

V Alpě se vyrábí speciální gel na podporu žilního systému, který pomáhá proti otokům a pocitu „těžkých nohou“. Součástí gelu je extrakt z

Nápovědu najdete ZDE

Dva z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají ALPA – masážní gel a krém.

 

 

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 5.5.2024. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.


Další články