5 důvodů, proč mít novou Rozmarýnu

Květnová Rozmarýna je ode dneška na stáncích. Už jste si ulovili své vydání a stihli se začíst? Tady je malá ochutnávka:

Nová Rozmarýna přináší spoustu inspirace pro vytváření i zkrášlování útulného venkovního posezení. Připravili jsme pro vás rady, tipy a návody, jak si ho pořídit chytře, levně a kreativně. Kromě toho na vás čeká tradiční návštěva, tentokrát v kouzelné zahradě. Seznámíte se také s historií paličkované Sedlické krajky, dozvíte se, jaké bylinky užívat na bolavé klouby a můžete také vyzkoušet naše recepty na menu z lahodného chřestu či na báječný rebarborový koláč. A to není zdaleka všechno – v aktuální Rozmarýně najdete spoustu dalšího pohodového čtení a rozmanitých nápadů pro spokojený život.

Náš časopis si můžete zakoupit na www.casopisyknihy.cz nebo v elektronické podobě na www.digiport.cz.

 

 


Další články

Zvířátka z papírových ruliček

Zvířátka z papírových ruliček

Ruličky od toaletního papíru patří k věcem, které má doma každý. Můžete je jednoduše vyhodit do tříděného odpadu, ale mnohem zábavnější bude přetvořit je do podoby roztomilých zvířat.

Celý článek

Barevný ptáček z plsti

Barevný ptáček z plsti

Plsť je příjemný materiál pro ruční tvoření. Netřepí se, snadno se prošívá a k dostání je v rozmanitých barvách. Vytvořte si z ní s dětmi třeba milou jarní dekoraci v podobě ptáčka.

Celý článek

Srdce s květinovým obrázkem

Srdce s květinovým obrázkem

Můžete je věnovat jako milou pozornost, například ke dni matek. Jejich výroba je velice jednoduchá a zvládnou ji i děti. Využijete při tom ubrouskovou techniku neboli decoupage.

Celý článek

Originální přání nejen ke Dni matek

Originální přání nejen ke Dni matek

Příležitostí, při kterých můžete projevit své city blízkým lidem, není nikdy dost. Nezapomeňte proto na Den matek a připomeňte své mamince, jak ji máte rádi. Třeba vlastnoručně vyrobeným přáníčkem.

Celý článek