Přivítejte jaro s novou Rozmarýnou!

Už se těšíte na jaro a Velikonoce? Pak si nezapomeňte pořídit březnové vydání časopisu Rozmarýna! Zajímavých témat je v něm víc než dost. Tady je malá ochutnávka:

V novém vydání najdete nejen spoustu rad, nápadů a tipů, ale i podrobných návodů na výrobu jarních a velikonočních dekorací a doplňků pro zkrášlení vašeho domova. V seriálu Šetříme kreativně jsme se tentokrát zaměřili na vlastní výrobu a recepty na levné a k přírodě šetrné čisticí prostředky. A to rozhodně není vše! V březnovém vydání najdete i tradiční návštěvu na chalupě, pohled do knihařské dílny, recepty na tradiční velikonoční dobroty, tipy pro jarní pěstování a další rozmanité nápady pro spokojený život.

Náš časopis si můžete zakoupit na www.casopisyknihy.cz nebo v elektronické podobě na www.digiport.cz.

 


Text: Mirka Koníčková

Další články

Originální květinový stojan

Originální květinový stojan

Vejde se na balkon či terasu, ale může dělat parádu i na zápraží či v zahradě. Navíc na něj zužitkujete i staré nepoužívané štafle. Květinový stojan si snadno vyrobíte, přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Korálkový závěs na květiny

Korálkový závěs na květiny

Staré nepoužívané síto po babičce může ještě sloužit jako parádní závěs na kvetoucí převislé květiny. Podívejte se, jak na to, a pusťte se do proměny spolu s námi!

Celý článek