Přivítejte léto s novou Rozmarýnou

Vychutnejte si slunečné dny s červnovou Rozmarýnou! Inspirujte se divokou krásou lučních květů a vyrobte si z nich originální dekorace. Víte, jak správně pečovat o venkovní nábytek z přírodních materiálů? Poradíme vám, jak na to. 

V aktuálním vydání najdete i návod, jak si vytvořit polštář z vodního hyacintu, kaktusy z oblázků nebo třeba plstěné šperky. Podívejte se s námi do dílny, kde vznikají krásné obrázky malované na hedvábí. Pochutnejte si na třešňovém koláči, jahodových dezertech či bezové panna cottě. Červnová Rozmarýna je opět plná inspirace a pohodového čtení.

 

Náš časopis si můžete zakoupit na www.casopisyknihy.cz nebo v elektronické podobě na www.digiport.cz.

 

 


Další články

Designové květináče s pruhy

Designové květináče s pruhy

Ze starších misek a květináčů si můžete vytvořit designové stojany na květiny a ozdobit si s nimi třeba stůl na terase či v zahradě. Je to snadné a rychle hotové. Postupujte podle našeho návodu.

Celý článek

Originální květinový stojan

Originální květinový stojan

Vejde se na balkon či terasu, ale může dělat parádu i na zápraží či v zahradě. Navíc na něj zužitkujete i staré nepoužívané štafle. Květinový stojan si snadno vyrobíte, přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek